» Список статей за 14.10.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 14-10-2019, 06:14

Вітання з нагоди Дня захисника України, річниці утворення УПА, Дня козацтва та Покрови Пресвятої БогородиціПрийміть щирі вітання із Днем захисника України! Днем Українського козацтва! Днем  створення Української Повстанської Армії та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом. Невипадково українські козаки, а згодом і воїни УПА вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Тернистим був шлях до волі. За неї боролися ті, хто є гордістю нашого народу, - запорізьке козацтво, гайдамаки, січові стрільці, вояки УПА, а з недавніх пір – захисники Вітчизни, які відстоюють незалежність і цілісність України на Сході у боротьбі з російським агресором.

Щиро зичу кожному дому, родині добра, злагоди, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі.

Слава Україні!

Руслан Щерба,  перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації