» Список статей за 08.03.2020
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin2 от 8-03-2020, 09:18

205-та річниця від дня народження: у Млинах вшанували автора Гімну України отця Михайла Вербицького7 березня минає 205-та річниця з дня народження творця музики Державного Гімну – Михайла Вербицького. Заходи розпочалися у церкві Покрови Пресвятої Богородиці у с. Млини (Республіка Польща), де колись був парохом отець Михайло Вербицький.

Тут представники духовенства провели молебень. Опісля, у каплиці-пантеоні, де похований видатний українець вшанували пам’ять та поклали квіти. У заходах взяв участь голова Львівської ОДА Максим Козицький...

Автор: admin2 от 8-03-2020, 09:16

Максим Козицький разом із громадськістю вшанував пам'ять українців загиблих у Павлокомі7 березня делегація із Львівщини, взяла участь у заходах з нагоди 75-ї річниці трагедії села Павлокома (Республіка Польща). Разом із громадськістю вшанували пам'ять загиблих українців голова Львівської ОДА Максим Козицький, а також голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«75-ть років тому на цих теренах говорили українською, співали українські пісні, люди ходили в українські церкви, розвивали українську культуру. І в одну мить це все обірвалось. Сотні українців було вивезено з їхніх домівок, ті хто залишився потерпали від переслідувань просто за те. що були українцями,..