» Список статей за 20.09.2020
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Привітання Дрогобицькій громаді

Автор: admin2 от 20-09-2020, 15:44

Привітання Дрогобицькій громадіШановна Дрогобицька громадо!

Від Дрогобицької районної державної адміністрації та мешканців району щиро вітаю Вас із Днем міста!

Це свято згуртовує всіх, кому дорога Дрогобиччина - її історія, сьогодення та майбутнє.

З нагоди Дня міста, який Дрогобич відзначає у свято Різдва Пресвятої Богородиці, від щирого серця бажаю дрогобицькій громаді миру і злагоди, великої жертовної любові до рідного міста, єднання зусиль для його процвітання та добробуту його мешканців, Господнього благословення на многії літа!

З повагою

Перший  заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації  Віталій СКОРОПАД

Вітання з Днем працівників лісу

Автор: admin2 от 20-09-2020, 08:49

Вітання з Днем працівників лісуШановні працівники та ветерани лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Ліс - наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу - обов'язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного мешканця.

Бажаю Вам міцного здоров'я, добра, успіхів у праці задля збереження та примноження великого багатства нашого народу - його лісів!

З повагою

Перший заступник голови районної державної адміністрації  Віталій СКОРОПАД