» Список статей за 21.11.2020
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

На Личаківському кладовищі вшанували пам'ять новітніх Героїв

Автор: admin2 от 21-11-2020, 18:40

На Личаківському кладовищі вшанували пам'ять новітніх ГероївСьогодні з нагоди відзначення річниці Революції Гідності, на Личаківському кладовищі у Львові відбулися заходи зі вшанування пам'яті новітніх українських Героїв, які віддали своє життя у боротьбі за Україну.

Представники обласної влади, українські військові, представники духівництва та громадськість поклали квіти до могил загиблих під час Революції Гідності борців за волю України, похованих на полі почесних поховань № 67...

З нагоди Дня Гідності та Свободи керівники району поклали квіти до Колони Свободи

Автор: admin2 от 21-11-2020, 18:37

Сьогодні з нагоди Дня Гідності та Свободи керівництво району вшанувало пам’ять Героїв Небесної Сотні, всіх, хто віддав своє життя за незалежність та соборність України.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич та керівник апарату РДА Степан Кулиняк запалили лампадки та поклали квіти до пам’ятного знака Колона Свободи.