» Список статей за 14.03.2021
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Сьогодні - День українського добровольця

Автор: admin2 от 14-03-2021, 08:49

Сьогодні - День українського добровольцяУкраїнські добровольці - це справжні лицарі сили, духу, добра та відданості, люди доброї волі, які спрямовують свій талант, енергію, чисті помисли на благо Вітчизни. При цьому не чекаючи винагороди за свою самопожертву. Серед мешканців нашого краю чимало таких небайдужих, сміливих, шляхетних громадян, які стали на захист України від агресора.

Український добровольчий рух - реальний приклад жертовності та любові до рідної землі, на якому будуть вчитися прийдешні покоління, так само. як на прикладі героїзму Героїв Крут та Української Повстанської Армії. Пам’ятаймо що, об’єднаний спільною справою народ, не можна ані подолати, ані сплюндрувати, ані знищити.

Слава Українським добровольцям, їхній відвазі, мужності та патріотизму!

Слава Україні! Героям слава!

Голова Дрогобицької райдержадміністрації Степан Кулиняк