» Список статей за 30.04.2021
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Львівська ОДА та обласна рада заснували Агенцію регіонального розвитку

Автор: admin2 от 30-04-2021, 12:09

Львівська ОДА та обласна рада заснували Агенцію регіонального розвиткуНа черговій сесії Львівської обласної ради 27 квітня прийняли рішення про створення Агенції регіонального розвитку, співзасновниками якої є Львівська обласна рада спільно з Львівською обласною державною адміністрацією. Вона є самостійним суб’єктом регіонального розвитку.

Агенція регіонального розвитку, створена у 2019 році, не відповідала формальним вимогам законодавства. Її засновником була лише Львівська облдержадміністрація, а це суперечило законодавству про регіональну політику...

Уже вдруге відбуватиметься онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав»

Автор: admin2 от 30-04-2021, 11:22

Уже вдруге відбуватиметься онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав»З 14 квітня до 14 травня 2021 року проходить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». Його організовує Координаційний центр з надання правової допомоги. Тематика малюнків — протидія булінгу.

Хто може брати участь?..