» Список статей за 24.05.2021
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Зміни до порядку призначення субсидій з 1 травня 2021 року

Автор: admin2 от 24-05-2021, 17:30

Зміни до порядку призначення субсидій з 1 травня 2021 рокуКабінет Міністрів України постановою від 19 травня 2021 р. № 505 врегулював деякі питання призначення житлових субсидійзокрема, змінив відповідні процедури. Передусім - шляхом внесення змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій

Уряд встановив, що розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:..

Увага: «гаряча лінія»

Автор: admin2 от 24-05-2021, 16:55

У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області 26 травня 2021 року з 10.00 год. до 11.00 год.  за номером телефону (0324)41-00-36 відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». На питання додзвонювачів відповідатиме начальник Дрогобицької ДПІ Руслан Корж.

«Гаряча лінія» буде проведена з актуальних питань щодо особливостей застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів РО.

Автор: admin2 от 24-05-2021, 16:02

Першочергові завдання структурних підрозділів визначені на черговій оперативній нараді в РДАПонеділкову оперативну нараду в райдержадміністрації провів сьогодні перший заступник голови РДА Роман Шлярп.

Було підбито підсумки роботи структурних підрозділів за попередній тиждень та визначено основні завдання на найближчий період.

За результатами наради перший заступник голови райдержадміністрації дав доручення керівнику філії “Дрогобицький райавтодор” Ігорю Богаченку звернути особливу увагу на належне утримання та благоустрій автодороги до Нагуєвич у зв’язку з Франковими ювілейними датами,..

Автор: admin2 от 24-05-2021, 12:55

Президент підписав закон, який остаточно повертає громадам право розпоряджатися своїми землямиПрезидент Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Земля» підписав Закон «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» № 1423-IX (законопроект № 2194), який Верховна Рада ухвалила 28 квітня.

«У квітні 2021 року, подолавши шалений спротив і тисячі правок – законодавчого спаму від окремих політичних партій, Верховна Рада нарешті ухвалила останні ключові закони, необхідні для повноцінного старту прозорого ринку землі», – сказав Глава держави...

Автор: admin2 от 24-05-2021, 11:26

Для громад проведуть практичний вебінар щодо роботи з програмами державної фінансової підтримкиДепартамент економічної політики Львівської ОДА проведе практичний вебінар «Навчитися працювати з програмами державної фінансової підтримки для розвитку громад». Вебінар складатиметься з двох частин.

Частина 1: Середа, 26 травня, початок о 15:00 год.

На вебінарі представники громад отримають відповіді на такі запитання:..