» Список статей за 28.06.2021
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

"Конституція дала українцям «дорожню карту» на шляху в цивілізоване майбутнє", — Максим Козицький

Автор: admin2 от 28-06-2021, 16:57

Сьогодні, 28 червня Львівщина урочисто відзначає 25 -ту річницю Дня Конституції України.

Участь в урочистостях взяли представники влади, військовослужбовці, мешканці та гості міста.

Заходи розпочали з церемонії підняття Державного Прапора України. Опісля, усі спільно вшанували пам'ять українського політика, публіциста, провідника українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-90-х років, Героя України В'ячеслава Чорновола та виконали Державний Гімн України...

Виступ Президента Володимира Зеленського на урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди 25-ї річниці Конституції України

Автор: admin2 от 28-06-2021, 16:00

Шановні народні депутати, пане Голово, пане Прем’єр-міністре!

Представники уряду, Офісу Президента, дипломатичного корпусу, ваші блаженства, шановні судді, журналісти, гості урочистого засідання!

Шановні громадяни України!

Чверть століття тому, саме в цей день, саме в цій залі, народився дуже важливий символ нашої історії, нашої незалежності та нашої держави!..

Сьогодні - День Конституції України

Автор: admin2 от 28-06-2021, 09:09

25 років тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Конституцію України.

Найдемократичніша, як її назвали у світі, українська Конституція проголосила, що держава обрала власний шлях для розвитку, і визначила: головною у цій державі є людина. Її прагнення, її інтереси, її цінності, її шлях до свободи.

Чи не найважливіша роль української Конституції – об`єднавча. Документ, який з`явився на світ у результаті тривалого суспільного діалогу,..