» Список статей за 29.06.2021
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Голова райдержадміністрації провів нараду з керівниками структурних підрозділів

Автор: admin2 от 29-06-2021, 15:40

Комісія райдержадміністрації продовжить перевірки заходів пожежної безпеки на території громад. Про це йшлося сьогодні на оперативній нараді, яку провів голова райдержадміністрації Степан Кулиняк. Він також дав завдання провести виїзні перевірки дотримання ТГ природоохоронних вимог при утилізації твердих побутових відходів.

Новоутворена комісія з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості, окрім планових засідань, проведе виїзні обстеження суб’єктів господарювання щодо легалізації зайнятості найманих працівників...

Комісія РДА перевірила заходи пожежної безпеки в чотирьох населених пунктах

Автор: admin2 от 29-06-2021, 14:37

Районна комісія продовжує перевірку населених пунктів, об’єктів та садових товариств, які знаходяться в лісових масивах чи поблизу них. Протягом тижня комісія в складі представників РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, ДП «Дрогобицьке лісове господарство», Трускавецької територіальної громади та в.о. завідувача сектору з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації обстежила чотири населених пунктів: Доброгостів, Уличне, Бистрий та Зимівки на предмет запобігання лісовим пожежам та їх поширенню на територію населених пунктів. За результатами комісійного обстеження складено акти.

«Існує ймовірність посилення карантинних обмежень через поширення "Дельта" штаму коронавірусу», - Орест Чемерис

Автор: admin2 от 29-06-2021, 14:34

Епідеміологічна ситуація на Львівщині залишається достатньо стабільною. Про це свідчать невисокі показники кількості виявлених випадків захворювань на коронавірус упродовж останніх днів. Про це під час брифінгу щодо епідситуації на Львівщині розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Кількість пацієнтів, які потребують стаціонарної допомоги, коливається від 5 до 20, або ж до максимум 30 осіб. Станом на сьогодні ліжкова мережа області заповнена на 8,4 %. Динаміка упродовж останніх днів достатньо спокійна, однак маємо пам’ятати, що вірус не зник,..