» Культура » В Брониці вшанували першого Президента України Михайла Грушевського

В Брониці вшанували першого Президента України Михайла Грушевського

Автор: admin1 от 30-09-2016, 10:40

В Брониці вшанували першого Президента України Михайла Грушевського  29 вересня в селі Брониця відбулося святкування з нагоди 150-ї річниці від дня народження першого Президента України Михайла Грушевського. У святі приймали участь вчителі історії Стефанія Дяків та Надія Карпа, бібліотекар Броницької сільської бібліотеки-філії Ірина Валько, працівники народного дому села Брониця Марія Бульбах та Валерій Індик, учні 8-9 класів Броницької середньої загальноосвтньої школи Христина Гатлан, Тетяна Орищак, Софія Петришин, Діана Куцопей Тетяна Бережанська та інші.
В Брониці вшанували першого Президента України Михайла Грушевського  Михайло Грушевський - автор понад двох тисяч наукових праць: «Історія України - Русі», «Нарис історії українського народу», «Ілюстрована історія України», «Початки громадянства», «Історія української літератури». Також Михайло Грушевський - один із редакторів багатотомного видання документів «Джерела до історії України». Твори його намагалися будь-що вилучити з наукового обігу, а їхнього автора - з народної пам'яті. Відновлення української державності 1991 р. врятувало творчу спадщину Михайла Грушевського, висновки й передбачення якого перетворились на ідейні засади та основу життя всього народу.
З цієї нагоди Броницька сільська бібліотека-філія відкрила тематичну книжкову виставку «Михайло Грушевський - історик, політик, державотворець».

В Брониці вшанували першого Президента України Михайла Грушевського