» Культура » В Дрогобичі пройшла вистава Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру

Автор: admin1 от 20-10-2016, 15:45

В Дрогобичі пройшла вистава Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театруВ рамках акції «Зі сходу на захід – театр єднає серця» колектив Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру, представив дрогобицькому глядачеві виставу Миколи Куліша «Маклена Граса».

Прекрасну гру акторів прийшли подивитись і керівники Дрогобицького району. Після вистави голова райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора висловили щиру вдячність артистам за цікаве бачення та поєднання минулого і сучасного.

«Своїм мистецтвом ви показуєте, що Україна – єдина країна, і класики української драматургії  Іван Котляревський, Михайло Старицький, Марко Кропивницький, Іван Карпенко-Карий, Микола Куліш однаково зрозумілі як на сході країни, так і на заході, тому що історія у нас одна», - сказав Володимир Шутко.

Сьогодні, 20 жовтня, о 18 годині, в залі Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича відбудеться вистава Михайла Старицького «За двома зайцями».