» Культура » Фестиваль «Один Господь, одна віра, одне хрещення» відбудеться в Грушові

Фестиваль «Один Господь, одна віра, одне хрещення» відбудеться в Грушові

Автор: admin1 от 27-09-2013, 14:35

Фестиваль «Один Господь, одна віра, одне хрещення» відбудеться в Грушові29 вересня в селі Грушів відбудеться районний фестиваль духовного співу, присвячений 1025-й річниці хрещення України-Руси «Один Господь, одна віра, одне хрещення», який організовує Дрогобицька райдержадміністрація, Дрогобицька районна рада та Грушівська сільська рада. В рамках фестивалю відбудеться молебень біля каплички Пресвятої Трійці та виступи народних самодіяльних колективів «Лілея» та «Каменяр», церковних хорів сіл району та мистецьких колективів. Гостями фестивалю будуть парох церкви «Серце Ісуса – серце Марії» з Долини протоієрей, радник архієпископа і митрополита Івано-Франківського о. Вітольд Левицький та виконавиця власних пісень Оксана Винницька.