» Культура » Свято дітей у Михайлевицькій бібліотеці

Свято дітей у Михайлевицькій бібліотеці

Автор: admin2 от 2-06-2017, 12:18
 (голосів: 0)

Свято дітей у Михайлевицькій бібліотеці1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей — свято радості та одвічної надії. Адже в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свою родину та свій рідний край.

З цієї нагоди бібліотекар бібліотеки-філії с. Михайлевичі Оксана Пастух провела дитяче свято “Діти України — наше майбутнє”. У заході взяли участь: Марія Мельник, Соломія Урсуляк, Настя Пастух, Ірина Соляк, Христина Ганяк, Андріана Періг, Анастасія Тіщенко, Владислав Сіховський, Марія Іванців, Олена Різник, Олеся Баболя. Юні учасники свята виконували пісні, декламували вірші про Маму та про Україну, танцювали.

На святі були присутні вчителі школи, батьки, діти, бібліотекар ЦРБ Леся Ковальчук та методист ЦБС Марія Гелій, яка подякувала дітям за прекрасні виступи, побажала їм міцного здоров”я, радісного відпочинку під час літніх канікул та мирного неба.

Ми, дорослі віримо, що захистимо від усіляких бід дитинство наших дітей і об'єднаємося заради того, щоб маленькі громадяни виросли гідними людьми і неодмінно стали гордістю України.

 

Методист ЦБС М. Гелій

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua