» Культура » Пишіть та реалізовуйте мікропроекти – голова райдержадміністрації на нараді працівників культури

Автор: admin1 от 4-09-2018, 15:32

Пишіть та реалізовуйте мікропроекти – голова райдержадміністрації на нараді працівників культуриСьогодні, 4 вересня,  в районному  народному домі  відбулася  нарада працівників культури, участь в якій взяв голова Дрогобицької   райдержадміністрації  Андрій Шевкенич.

Він наголосив, що з боку райдержадміністрації працівники культури отримають підтримку, але і з їх сторони необхідна активність, особливо у написанні та реалізації мікропроектів, які  покращать матеріально-технічну базу  закладів культури та закликав активізувати роботу в цьому напрямку.

На нараді  відбулась  презентація  вишитої  книги віршів Івана Франка, яку  створили  працівники  бібліотек району.

Обговорювались  поточні  питання, зокрема  відзначення  100-річчя  утворення ЗУНР, підготовка  закладів культури  до роботи в осінньо-зимовий період, участь колективів художньої  самодіяльності в обласних фестивалях, зустріч 9-го вересня в районному народному домі делегації та колективів художньої самодіяльності  Жидачівського  району в рамках  ІІ Етно-фесту гостинності.