» Культура » «У вашій роботі не повинно бути байдужості» – Володимир Ханас на нараді з працівниками культури

Автор: admin1 от 19-11-2018, 15:47

«У вашій роботі не повинно бути байдужості» – Володимир Ханас на нараді з працівниками культуриВ понеділок, 19 листопада, заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас провів розширену нараду з працівниками культури та бібліотечної системи. На ній він окреслив основні напрямки діяльності на найближчий час висловив своє бачення підходу до роботи народних домів та бібліотек району. «У вашій роботі не повинно бути байдужості. Чим краще в селі будуть співпрацювати керівник народного дому, директор школи та сільський голова, тим більше буде видно результат роботи», - наголосив Володимир Ханас.

«У вашій роботі не повинно бути байдужості» – Володимир Ханас на нараді з працівниками культуриЗаступник голови РДА акцентував увагу на відзначенні найближчих дат – Дня Гідності та Свободи й 85-тої річниці пам’яті жертв Голодомору, працівники культури повинні взяти в цьому активну участь, провести змістовні заходи, перегляди історично-документальних фільмів, залучати до цього молодь.

Начальник відділу культури та туризму Надія Козар повідомила, що затверджена Програма проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області та умови Конкурсу проектів місцевого розвитку на 2019 рік. Серед основних змін є те, що у 2019 році загальна вартість проекту не може перевищувати 500 тис. грн., а максимальна субвенція обласного бюджету не може перевищувати 200 тис. грн. Також вона закликала керівників народних домів взяти активну участь у подачі заявок, адже одним із пріоритетів, затверджених комісією є будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентарю в галузі культури.

Бажаючі можуть взяти участь в навчальних семінарах, що триватимуть з 20 листопада по 5 грудня в сесійній залі ЛОР.