» Культура » В центральній районній бібліотеці відбулася творча зустріч з молодим поетом Романом Мироновим

Автор: admin1 от 15-05-2019, 17:18

В центральній районній бібліотеці відбулася творча зустріч з молодим поетом Романом Мироновим14 травня гостем літературної вітальні Дрогобицької центральної районної бібліотеки  був молодий дрогобичанин Роман Миронов. Переможець літературного конкурсу від Salve за 2015 рік. Роман Миронов є автором поетичних збірок «Viaestvita», « Світло і терни», «Листи у вічність» та «Співвідчутність».

Зустріч розпочала  завідувач відділу обслуговування Любов Бульбах.

Автор презентував свої дві нові збірки віршів «Співвідчутність», «Пісок». Модератором зустрічі був член Національної спілки письменників України, член НСЖУ, експерт всеукраїнського рейтингу «Книжка року» поет Василь Кузан.

Роман Миронов вміло декламував свою поезію.На презентації були присутні студенти, викладач Дрогобицької гімназії член Української асоціації письменників, поет Роман Кабацький( Банський).

Зустріч перейшла в цікавий  диспут.

На завершення присутні побажали молодому автору творчого неспокою, гордості від здійсненого, втілення задуманого та Божого благословення у всіх добрих починаннях.