» Культура » До 145-ї річниці від дня народження Марка Черемшини в бібліотеці села Бистриця відбувся читацький діалог

Автор: admin1 от 19-06-2019, 13:21

До 145-ї річниці від дня народження Марка Черемшини в бібліотеці села Бистриця відбувся читацький діалог«Майстер психологічних новел» під такою назвою 15 червня розпочався читацький діалог у бібліотеці-філії с. Бистриця приурочений до 145-ї річниці від дня народження Марка Черемшини.

Бібліотекар  Галина Ікало розповіла присутнім про видатного майстра новели західноукраїнського письменства.

Учасниками заходу було прочитано декілька новел із збірки «Карби». Присутніх зворушив образ  Курила Сліпчука – темного, затурканого  безправного селянина-бідняка. Всі ділилися  враженнями від прочитаного, вели дуже цікавий й корисний діалог.

На завершення заходу бібліотекар відзначила, що у кожній новелі Марка Черемшини відображений духовний світ його земляків  гуцулів-верховинців, їх прагнення до вільного щасливого життя.