» Культура » Районна центральна бібліотека випустила «Календар знаменних та пам’ятних дат на 2020 рік»

Районна центральна бібліотека випустила «Календар знаменних та пам’ятних дат на 2020 рік»

Автор: admin1 от 31-10-2019, 14:14
 (голосів: 0)

Районна центральна бібліотека випустила «Календар знаменних та пам’ятних дат на 2020 рік»Ювілей – це особливе святкування круглої дати, якоїсь важливої події.

Як і кожна цивілізована нація, українці також мають свої особливі свята, що пов’язані з їхньою історією, традицією та повагою до своїх відомих співвітчизників. Не пропустити важливих святкувань та заходів допоможе календар знаменних і пам’ятних дат на 2020 рік.

Дуже зручно, коли під руками є такий календар, який містить дати найбільших свят, що відзначають в Україні.

Бібліографом Дрогобицької РЦБС Жанною Луців укладений «Календар знаменних та пам’ятних дат на 2020 рік», котрий видається щорічно та складається із двох частин.

У першій частині ви знайдете дати найбільш відомих народних, державних, церковних свят, пам'ятних подій та іменин відомих людей розміщених у хронологічній послідовності.

Друга частина містить інформацію про Книжкову столицю світу 2020 (подається щорічно), книги-ювіляри 2020 року, розповідь про Матір Терезу, ювілей якої ми будемо відзначати у наступному році. Також у цьому виданні ми подаємо інформаційно- рекомендаційний список «Жіноча проза України».

Пропоноване видання просте в користуванні, доступне за формою, корисне за інформаційною насиченістю, зорієнтоване на широкий загал,допоможе в роботі працівникам бібліотек, культурно-освітніх установ та шкіл.

Районна центральна бібліотека випустила «Календар знаменних та пам’ятних дат на 2020 рік»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua