» Культура » Культурні діячі Львівщини отримали державні нагороди

Культурні діячі Львівщини отримали державні нагороди

Автор: admin2 от 20-05-2021, 09:33

Культурні діячі Львівщини отримали державні нагородиЗа вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки та високу професійну майстерність Указом Президента України культурним діячам Львівщини присвоїли почесні звання.

Державні відзнаки отримали працівники Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької.

Вручив нагороди голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Так, почесні звання присвоєно:

- «Народний артист України» - артистці драми театру імені Марії Заньковецької Ірині Швайківській;

- «Заслужений артист України» - артистці драми театру імені Марії Заньковецької Наталії Поліщук-Московець;

- «Заслужений працівник культури України» - завідувачеві трупи театру імені Марії Заньковецької Костянтину Ткаченку.

Нагороди вручили в межах прем’єри вистави «Каліка з Інішмаану» М.Макдонаха. Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Орест Огородник.