» Культура » На нараді обговорювались питання культури та туризму

На нараді обговорювались питання культури та туризму

Автор: admin1 от 4-06-2014, 11:11
 (голосів: 0)

На нараді обговорювались питання культури та туризму3 червня в районному народному домі відбулася чергова нарада працівників культури району. Керівник відділу культури і туризму Осип Марущак у своєму виступі проаналізував хід виконання Програми розвитку культури, духовності та національних традицій Дрогобицького району на 2012-2016 роки, наголосив на основних проблемах в галузі культури району та шляхи їх вирішення.На нараді також було обговорено питання партнерства бібліотеки і громади села.

Перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький закликав працівників сільських народних домів приділяти більше уваги вивченню історичних пам’яток культури та сакрального мистецтва на місцях, адже туристична галузь Дрогобиччини має досить великі перспективи.

В нашому районі народились та проживали багато відомих історичних постатей, тому гостям нашого краю було би цікаво дізнатись про них та відвідати ці місця.

Начальник відділу культури та туризму Осип Марущак озвучив план проведення масових заходів у червні-липні поточного року, адже цей рік – це рік вшанування Тараса Шевченка, 200-річчя якого ми відзначали в березні.

Продовжилась нарада у методичних секціях для працівників народних домів та працівників бібліотек системи.

 

На нараді обговорювались питання культури та туризму
На нараді обговорювались питання культури та туризму
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua