» Культура » Яке то щастя – мати мову, якою створено «Кобзар»!

Яке то щастя – мати мову, якою створено «Кобзар»!

Автор: admin2 от 12-11-2014, 12:02
 (голосів: 0)

Яке то щастя – мати мову, якою створено «Кобзар»!Яке то щастя – мати мову, якою створено «Кобзар»!

Оту святу, многовікову – наш найдорожчий Божий дар!

(В.Квітневий)

В Уличному з нагоди Дня української писемності та мови сільські бібліотекарі запросили своїх юних друзів на бесіду «Кажуть дитино, що мова наша солов’їна».

Завідувач бібліотеки Юлія Кречківська та бібліотекар Наталія Хоньків розповіли дітям про розвиток та становлення української писемності та мови, про те, що нашій рідній мові довелось пережити більше 170-ти заборон. Та вона не змовкала в устах патріотів, звучала в народній пісні, люди берегли її як перлину, щоб колись заговорити на повний голос.

Відчути і зрозуміти цю істину допомогли: Олег Ортинський, Марта Костецька, Володимир Яворський, Христина Гаврилів, Денис Кравчук, Ірина Яворська, Юрій Сирватка, Роман Болюк, Ростислав Лешик, Ярина Петрусяк, Віталій Гаврилів, Віталій Сирватка щиро декламуючи вірші та приказки про рідну мову.

Слідкувати за своїм мовленням, плекати і розвивати, свято оберігаючи чистоту своєї рідної мови вирішили всі учасники масового заходу. Бо мова – це душа народу. І куди б ти не пішов, твоя Батьківщина, твоя земля, твоя мова завжди будуть із тобою.  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua