» Фізкультура і спорт » Запрошуємо молодь Дрогобиччини взяти участь у патріотичному фестивалі в Зашкові

Запрошуємо молодь Дрогобиччини взяти участь у патріотичному фестивалі в Зашкові

Автор: admin2 от 31-05-2017, 11:08
 (голосів: 0)

Запрошуємо молодь Дрогобиччини взяти участь у патріотичному фестивалі в Зашкові16-18 червня 2017 року буде проводитись Молодіжний фестиваль «Зашків», який відбудеться у селі Зашків Жовківського району Львівської області. Цей захід проходить у рамках святкування Дня молоді та приурочений до 126-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця.

Фестиваль, який вже став традиційним, проводиться у такому форматі вже одинадцятий рік поспіль і має на меті виховання української молоді в дусі національних традицій, духовності та патріотизму, формування свідомої громадянської позиції, створення умов для самореалізації молоді, заохочення до налагодження дружніх відносин між молодіжними лідерами з усіх областей України. Молодіжні громадські організації Львівщини були ініціаторами та засновниками фестивалю. У різні роки на святі збиралось від трьох до десяти тисяч молоді з України та інших країн.

Структурний підрозділ з питань молодіжної політики запрошує молодь Дрогобицького району долучитися до участі у фестивалі.

Оголошується набір групи!

Контактна особа – Віталій Ковалишин 0986610089

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua