» Фізкультура і спорт » Молодь Львівщини запрошують на патріотичну програму «Чорний ліс»

Молодь Львівщини запрошують на патріотичну програму «Чорний ліс»

Автор: admin1 от 18-07-2017, 15:34
 (голосів: 0)

Молодь Львівщини запрошують на патріотичну програму «Чорний ліс»Міністерство молоді та спорту України спільно з департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації у ІІ декаді вересня 2017 року організовує Всеукраїнську акцію, спрямовану на збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України «Чорний ліс».
До участі у програмі запрошуються команди загальноосвітніх навчальних закладів, молодіжних громадських організацій, учасники віком від 13 до 17 років, що пройшли відповідну підготовку, інструктаж, не мають обмежень за станом здоров’я та включені в заявку на участь у програмі. Склад команди - 8 осіб (4 юнаки та 4 юначки).
До участі у першому етапі програми команді необхідно не пізніше 25 липня подати заявку до відділу молодіжної політики Львівської облдержадміністрації (вул. Винниченка, 18, каб. 454), а також представити на розгляд суддівської колегії реферат на одну або кілька історико-пізнавальних тем.
Детальна інформація та заповнення заявок для участі - за посиланням
Контактна особа: Юрій Горун, тел.: 0963383033.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua