» Фізкультура і спорт » В Рихтичах відбувся футбольний турнір пам’яті Героїв Небесної сотні

В Рихтичах відбувся футбольний турнір пам’яті Героїв Небесної сотні

Автор: admin1 от 5-03-2018, 16:11

В Рихтичах відбувся футбольний турнір пам’яті Героїв Небесної  сотні4 березня в селі Рихтичі, на шкільному стадіоні, вперше відбувся зимовий турнір з міні-футболу пам’яті Героїв Небесної  сотні, в якому взяли участь чотири сільські команди різних вікових груп.

Організатором змагань виступила  громадська організація фізкультурно-спортивний клуб Рихтичі («ФСК-Рихтичі») під керівництвом президента Василя Лесешака.

Футбольний захід вдався, футболісти та вболівальники отримали заряд енергії та масу позитивних емоцій. Переможцю турніру сільський голова Олег Борис вручив футбольний  кубок пам’яті Героїв Небесної сотні, інші  учасники нагороджені почесними грамотами та медалями за участь у спортивному святі.

Проведення такого турніру стане традиційним для рихтичан.

В Рихтичах відбувся футбольний турнір пам’яті Героїв Небесної  сотні