» Звернення голови райдержадміністрації з приводу ситуації із захворюваністю на COVID-19

Звернення голови райдержадміністрації з приводу ситуації із захворюваністю на COVID-19

Автор: admin2 от 31-07-2020, 16:45
 (голосів: 1)

Звернення голови райдержадміністрації з приводу ситуації із захворюваністю на COVID-19Шановні краяни!

Як вам уже відомо, в Україні продовжуються карантинні заходи у зв’язку з поширенням захворювання на COVID-19.

Ситуація із захворюваністю на Дрогобиччині, на жаль, теж не дає підстав для оптимізму. Так, за останню добу виявлено 11 нових випадків інфікування коронавірусом. Сумарно у Дрогобицькому регіоні вже зафіксовано 277 випадків інфікування коронавірусом. 52 хворих вже одужали. 8 померли.

Тому звертаюся до вас, шановні мешканці Дрогобиччини, з проханням бути надзвичайно відповідальними і неухильно дотримуватися карантинних заходів та обмежень, рекомендацій медичних працівників. Від кожного з нас залежить наше здоров’я та здоров’я наших рідних, близьких, всіх, хто нас оточує. Від нашої з вами свідомої поведінки залежить, як швидко наш регіон зможе повернутися до звичайного повсякденного життя.

Окремо хочу звернутися до підприємців сфери послуг, торгівлі, розважальних закладів щодо неухильного дотримання ними протиепідемічних заходів.

Прошу наших священників — духовних лідерів громад з розумінням і відповідальністю поставитися до вимог карантину та вберегти від захворювання себе та членів своїх парафій.

 

Шановні друзі! Ми всі разом відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах нашого району і країни в цілому. Ми бачимо, що вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Прошу вас серйозно поставитися до існуючої небезпеки, бути мудрими та розважливими.

Сподіваюся на ваше розуміння!

Будьте здорові! Бережіть себе та близьких вам людей!


З повагою

Голова Дрогобицької райдержадміністрації Омелян СТАСУЛА

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua