» На Львівщині вшанували пам’ять Михайла Грушевського

На Львівщині вшанували пам’ять Михайла Грушевського

Автор: admin2 от 29-09-2020, 14:53

На Львівщині вшанували пам’ять Михайла ГрушевськогоСьогодні, 29 вересня виповнюється 154-а річниця від дня народження голови Центральної Ради Української Народної Республіки Михайла Грушевського. Вшанували пам'ять великого українця на Львівщині.

«Не чіпатися того, що ділить і роз’єднує поодинокі частини української землі, а пильнувати того, що лучить і єднає їх до купи, і се зміцнювати і розвивати мусимо… Єднатися, концентруватися, а не ділитися, не розбігатися — се повинно бути у всім нашим гаслом», — не втрачають актуальності слова видатного сина українського народу і сьогодні.

Відтак, представники влади та громади поклали квіти до пам’ятника Михайлу Грушевському. Участь у вшануванні взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Зазначимо, що 20 років свого життя Михайло Грушевський провів у Львові, працював у Львівському університеті. Вів активну діяльність у Науковому товаристві імені Шевченка, автор понад 2000 наукових праць.