» Інвестиційна діяльність » Найбільший в районі інвестиційний проект може нарешті зрушити з мертвої точки

Найбільший в районі інвестиційний проект може нарешті зрушити з мертвої точки

Автор: admin2 от 2-04-2015, 15:33
 (голосів: 1)

Найбільший в районі інвестиційний проект може нарешті зрушити з мертвої точкиПроект з будівництва в гірській частині району вітрової електростанції отримав реальний шанс на реалізацію. Така обнадійлива інформація прозвучала під-час зустрічі народного депутата України Богдана Матківського з керівництвом району та сільськими, селищними головами. Завдяки зусиллям Богдана Матківського та його команди було зініційоване позачергове засідання Мінрегіонбуду,яке відбулося вчора і де було прийняте позитивне рішення щодо вилучення земель лісового фонду для реалізації проекту.

Треба сказати, що втілення цього проекту з використання альтернативної енергетики активно підтримується райдержадміністрацією та облдержадміністрацією. Його реалізація, яка триває вже 5-рік, гальмувалася необхідністю постійного поновлення документів у зв'язку із змінами Уряду.

Як уже повідомлялося, проект з використання вітрової енергії (інвестор ТзОВ «Дрогобич Енерджі») передбачає будівництво вітрової електростанції загальною встановленою потужністю 50 МВт на території Дрогобицького району і реалізується виключно за гроші закордонних інвесторів. Засновниками ТзОВ «Дрогобич Енерджі» є українсько-французькі компанії «БЕТЕН ЕНЖЕНЬЄРІ» та «ВАЛОРЕМ». Загальний обсяг інвестицій, необхідних для будівництва запланованих потужностей складає приблизно 75,0 млн. євро.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua