» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 14 вересня 2016 року №256

Розпорядження районної державної адміністрації від 14 вересня 2016 року №256

Автор: admin2 от 14-09-2016, 15:41

Про тимчасове призначення

автомобільного перевізника для

виконання перевезень на автобусних

маршрутах загального користування

Відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», підпункту 6 пункту 55 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081, у зв’язку із зупиненням судом дії підпункту 1.2 пункту 1 розпорядження голови Дрогобицької районної державної адміністрації від 25 липня 2016 року № 189, яким введено в дію рішення конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування від 5 липня 2016 року, на об’єкті 2, забезпечення регулярних пасажирських перевезень:

1. Призначити тимчасово, на строк дії ухвали Львівського окружного адміністративного суду про забезпечення адміністративного  позову від 18 серпня 2016 року у справі № 813/2803/16, автомобільного перевізника – Приватне підприємство «Галич-Авто» для здійснення перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 107 «Дрогобич АС - Залокоть ч/з Підбуж» та № 150 «Борислав АС - Стебник АС».

2. Уповноважити першого заступника голови районної державної адміністрації Скоропада В.О. укласти з ПП «Галич-Авто» договір на тимчасове перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова В.А. Шутко