» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 27 вересня 2016 року №269

Розпорядження районної державної адміністрації від 27 вересня 2016 року №269

Автор: admin1 от 29-09-2016, 16:00

Про Координаційну раду з реалізації пілотного проекту «Відповідальність починається з мене»

Відповідно до пункту 9  частини 1 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Дрогобицької районної ради від 26 травня                2016 року № 65 «Про затвердження у Дрогобицькому районі пілотного проекту «Відповідальність починається з мене» на 2016-2019 роки»:

1. Створити Координаційну раду з реалізації пілотного проекту «Відповідальність починається з мене».

2.   Затвердити посадовий склад Координаційної ради з реалізації пілотного проекту «Відповідальність починається з мене» (додається).

3.  Координаційній раді в своїй діяльності керуватися пілотним проектом «Відповідальність починається з мене», затвердженим рішенням Дрогобицької районної ради від 26 травня  2016 року № 65.

4.      Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                                                         В.О. Скоропад

Затверджено

Розпорядження голови районної державної адміністрації

27 вересня 2016  № 269