» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 23 серпня 2013 року №252

Розпорядження голови райдержадміністрації від 23 серпня 2013 року №252

Автор: admin2 от 29-08-2013, 11:07

Про підготовку та проведення приписки

громадян 1997 року народження до призовної

дільниці Дрогобицько-Бориславського

об’єднаного районного військового комісаріату

Відповідно до ст. 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», ст. 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 21.03. 2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 16 серпня 2013 року № 543/0/5-13 «Про підготовку та проведення приписки громадян України до призовних дільниць міських та районних військових комісаріатів у 2013 році», з метою взяття громадян на військовий облік, визначення їх кількості, ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки, здобутої спеціальності і рівня фізичної підготовки:

1. Військовому комісару Дрогобицько–Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату В. Попову провести в січні-березні 2014 року приписку громадян 1997 року народження до призовної дільниці.

2. Сільським, селищним головам, керівникам підприємств, установ та організацій району:

2.1. До 1 грудня 2013 року подати у Дрогобицько-Бориславський об’єднаний районний військовий комісаріат списки громадян, які підлягають приписці до призовної дільниці.

2.2. Забезпечити своєчасну та організовану явку допризовників на призовну дільницю об’єднаного районного військового комісаріату.

3. Дрогобицькому районному територіальному медичному об’єднанню (В. Паламарчук):

3.1. Забезпечити безкоштовне проведення всім громадянам, що підлягають приписці до призовної дільниці, необхідних лабораторних досліджень, щеплень, своєчасне надавання необхідної медичної документації.

3.2. Організувати на призовній дільниці об’єднаного районного військового комісаріату заняття з допризовниками з питань профілактики ВІЛ/СНІДу, для чого виділити відповідних медичних фахівців лікувальних закладів району.

4. Управлінню з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (І. Стецко) організувати забезпечення допризовників, які підлягають приписці, необхідними документами.

5. Рекомендувати керівникам управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації І. Стецку та відділу культури та туризму райдержадміністрації О. Марущаку на період підготовки та проведення приписки з 2 грудня 2013 року до 14 березня 2014 року скерувати в Дрогобицько - Бориславський ОРВК для роботи на призовній дільниці на договірній основі по одному працівнику із збереженням їх середньомісячної заробітної плати за основним місцем роботи.

6. Рекомендувати керівникам транспортних організацій вишукати можливість забезпечити безкоштовний проїзд допризовників до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату для проходження приписки в період з 3 січня до 31 березня 2014 року.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації О. Філіпенка.

Перший заступник голови С.В. РУДНИЦЬКИЙ