» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 29 серпня 2013 року №263

Розпорядження голови райдержадміністрації від 29 серпня 2013 року №263

Автор: admin2 от 3-09-2013, 11:57

Про створення спільної комісії для

проведення інвентаризації захисних

гідротехнічних споруд усіх

форм власності району

На виконання вимог Цивільного, Водного та Земельного кодексів України, Закону України «Про оренду державного та комунального майна», п.9 ст.39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», доручення голови Львівської обласної державної адміністрації № 108/0/6-13 від 19.08.2013 року та з метою упорядкування утримання та безпечної експлуатації захисних гідротехнічних споруд району:

1. Утворити комісію для проведення інвентаризації захисних гідротехнічних споруд усіх форм власності району (далі – комісія) та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Комісії (І. Мізерник) провести до 1 жовтня 2013 року детальне обстеження та інвентаризацію захисних гідротехнічних споруд відповідно до методики проведення натурних обстежень земляних гребель і захисних дамб водогосподарського призначення, затвердженої наказом директора Інституту гідротехніки і меліорації УААН від 6 травня 2005 року №79.

3. Відділу з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації (І.Яким) надати Львівському обласному управлінню водних ресурсів для узагальнення матеріали та пропозиції щодо першочергових заходів із забезпечення належного стану захисних гідротехнічних споруд з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій в термін до 15 жовтня 2013 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І. Мізерника.

Перший заступник голови С.В. РУДНИЦЬКИЙ

до розпорядження районної державної адміністрації
29 серпня 2013 року №263

СКЛАД