» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 15 січня 2013 року №9

Розпорядження голови райдержадміністрації від 15 січня 2013 року №9

Автор: admin от 21-04-2013, 09:49

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою та надання її в користування

Розглянувши заяву Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького від 14 грудня 2012 року, технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою на території Новокропивницької сільської ради, розроблену Державним підприємством “Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”, керуючись ст.ст.17, 92, 123 Земельного кодексу України:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою Львівському національному університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького для обслуговування бази відпочинку, яка розташована за межами населеного пункту с.Новий Кропивник Новокропивницької сільської ради, розроблену Державним підприємством “Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”.

2. Надати Львівському національному університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького в постійне користування земельну ділянку площею 0,6549 га для обслуговування бази відпочинку, яка розташована на території Новокропивницької сільської ради, за межами населеного пункту с.Новий Кропивник .

3. Управлінню Держземагентства у Дрогобицькому районі (Л.Бреньо) внести зміни в земельно-облікові документи.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови М.П.ВИННИЦЬКИЙ