» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 вересня 2013 року №275

Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 вересня 2013 року №275

Автор: admin2 от 12-09-2013, 16:05

Про затвердження проекту передачі земельних часток (паїв) та передачу їх у власність

Розглянувши заяву громадянина Чоп’яка Миколи Йосиповича від 14 серпня 2013 року, розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 4 лютого 2011 року № 51, проект передачі земельних часток (паїв), розроблений Державним підприємством “Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”, керуючись Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Затвердити проект передачі земельних часток (паїв) громадянину Чоп’яку Миколі Йосиповичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Рихтицької сільської ради.

2. Передати громадянину Чоп’яку Миколі Йосиповичу у власність земельні ділянки загальною площею 1,3351 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані на території Рихтицької сільської ради.

3. Управлінню Держземагентства у Дрогобицькому районі (Л.Бреньо) внести зміни в земельно-облікові документи.

4. Громадянину Чоп’яку Миколі Йосиповичу забезпечити ефективне використання земель з дотриманням агротехнічних, протиерозійних, водоохоронних заходів.

5. Контроль за виконанням розпорядження розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Перший заступник голови С.В.РУДНИЦЬКИЙ