» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 вересня 2013 року №276

Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 вересня 2013 року №276

Автор: admin2 от 12-09-2013, 16:07

Про затвердження проекту передачі земельних часток (паїв) та передачу їх у власність

Розглянувши заяву громадянки Бльок Любові Петрівни від 16 серпня 2013 року, рішення Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 28 грудня 2012 року, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії РН № 500676, пункт 112 додатку до розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 11 червня 2008 року № 208, проект передачі земельних часток (паїв), розроблений малим приватним підприємством “Землемір”, керуючись Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Затвердити проект передачі земельних часток (паїв) громадянці Бльок Любові Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Літинської сільської ради.

2. Передати громадянці Бльок Любові Петрівні у власність земельні ділянки загальною площею 1,1043 га, в тому числі рілля – 0,4943 га та кормові угіддя – 0,61 га.для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані на території Літинської сільської ради.

3. Управлінню Держземагентства у Дрогобицькому районі (Л.Бреньо) внести зміни в земельно-облікові документи.

4. Громадянці Бльок Любові Петрівні забезпечити ефективне використання земель з дотриманням агротехнічних, протиерозійних, водоохоронних заходів.

5. Контроль за виконанням розпорядження розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Перший заступник голови С.В.РУДНИЦЬКИЙ