» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 вересня 2013 року №277

Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 вересня 2013 року №277

Автор: admin2 от 12-09-2013, 17:00

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши заяву громадянина Вдов’яка Йосипа Михайловича від 22 серпня 2013 року, свідоцтво про право власності на нерухоме майно серії САЕ №869533 від 10 грудня 2012 року, керуючись ст.ст. 17, 118, 121 Земельного кодексу України:

1. Надати дозвіл громадянину Вдов’яку Йосипу Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,30 га у власність для обслуговування нежитлового приміщення столярного цеху із земель сільськогосподарського призначення Підбузької селищної ради (господарські будівлі і двори), яка знаходиться на території Підбузької селищної ради за межами населеного пункту смт.Підбуж.

2. Громадянину Вдов’яку Йосипу Михайловичу:

2.1.Укласти з організацією, яка має ліцензію на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

2.2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на затвердження в Дрогобицьку районну державну адміністрацію.

3.Управлінню Держземагентства у Дрогобицькому районі (Л.Бреньо) скласти технічне завдання на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, вказаної в п.1.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Перший заступник голови С.В.РУДНИЦЬКИЙ