» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 24 березня 2017 року №83

Розпорядження районної державної адміністрації від 24 березня 2017 року №83

Автор: admin2 от 28-03-2017, 17:17
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву громадянина Миколишина Володимира Євстаховича від 3 березня 2017 року, свідоцтво про право на спадщину за законом, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії ..................., керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1.Надати дозвіл громадянину Миколишину Володимиру Євстаховичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,6488 га, в тому числі рілля – 0,4506 га та кормові угіддя – 0,1982 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Снятинської сільської ради (за межами населеного пункту).

 

2. Громадянину Миколишину Володимиру Євстаховичу укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

 

3. Начальнику управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі Л.Бреньо забезпечити в установленому законодавством порядку:

 

3.1. розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки;

 

3.2. реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

 

Голова В.А.Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua