» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 26 вересня 2013 року №286

Розпорядження голови райдержадміністрації від 26 вересня 2013 року №286

Автор: admin2 от 27-09-2013, 11:40
Про затвердження Плану додаткових
заходів із забезпечення реалізації
прав і законних інтересів дітей

у Дрогобицькому районі

На виконання Указу Президента України від 1 червня 2013 року № 312/2013 «Про додаткові заходи із забезпечення гарантій реалізації прав і законних інтересів дітей» та Плану організації виконання Указу Президента України «Про додаткові заходи із забезпечення гарантій реалізації прав і законних інтересів дітей», затвердженого на засіданні Кабінету Міністрів України протоколом від 19 червня 2013 року № 41, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 11 вересня 2013 року № 607/0/5-13 «Про затвердження Плану додаткових заходів із забезпечення реалізації прав і законних інтересів дітей у Львівській області»:

1. Затвердити План додаткових заходів із забезпечення реалізації прав і законних інтересів дітей у Дрогобицькому районі, що додається.

2. Службі у справах дітей райдержадміністрації (О. Солтис), Дрогобицькому районному територіальному медичному об’єднанню (В. Паламарчук), управлінню з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (І. Стецко), Дрогобицькому районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Н. Щербанюк), відділу культури і туризму райдержадміністрації (О. Марущак), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити виконання Плану додаткових заходів із забезпечення реалізації прав і законних інтересів дітей у Дрогобицькому районі.

2.1. Інформацію про проведену роботу надавати службі у справах дітей райдержадміністрації щопівроку до 25 червня, 25 грудня.

3. Службі у справах дітей райдержадміністрації (О.Солтис) узагальнену інформацію щодо виконання Плану додаткових заходів із забезпечення реалізації прав і законних інтересів дітей у Дрогобицькому районі надавати в службу у справах дітей облдержадміністрації щопівроку до 1 числа місяця, наступного за звітним періодом.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації О. Філіпенка.

Голова      М.П.ВИННИЦЬКИЙ

Розпорядження голови Дрогобицької районної державної адміністрації

23 жовтня 2013 року

додаткових заходів із забезпечення реалізації прав і законних інтересів дітей

у Дрогобицькому районі

1. Вивчити питання щодо створення в Дрогобицькому районі центрів соціальної підтримки дітей та сімей з урахуванням можливості перепрофілювання шкіл.

Термін: до 1 листопада 2013 року

2. Вжити заходів щодо збереження та розвитку мережі комунальних позашкільних навчальних закладів без права їх перепрофілювання, злиття, закриття, передачі приміщень, обладнання, техніки в оренду та збільшення показників охоплення учнів загальноосвітніх навчальних закладів позашкільною освітою.

відділ культури і туризму
райдержадміністрації.

Термін: до 25 жовтня 2013 року

3. Вжити заходів щодо модернізації навчальної, матеріально-технічної бази позашкільних навчальних закладів.

відділ культури і туризму
райдержадміністрації.

Термін: постійно

4. Вжити заходів щодо збільшення охоплення дітей гуртковою роботою в Дрогобицькому районі (до 80 % від загальної чисельності дітей шкільного віку).

Управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Термін: до 30 грудня 2013 року

5. Забезпечувати належну організацію харчування дітей у навчальних закладах, закладах охорони здоров’я, інших закладах для дітей з додержанням якості та безпечності харчових продуктів.

Дрогобицьке районне територіальне медичне об’єднання,
служба у справах дітей райдержадміністрації.

Термін: постійно

6. Сприяти у забезпеченні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа житлом.

Служба у справах дітей райдержадміністрації,

Термін: постійно

7. Вивчити можливість створення у Дрогобицькому районі соціальних гуртожитків.

Термін: до 30 грудня 2013 року

8. Здійснювати моніторинг стану забезпечення безперешкодного доступу для дітей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів жилого-комунального та громадського призначення, інформації та зв’язку, до транспортних засобів тощо.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

відділ культури і туризму райдержадміністрації,
Дрогобицьке районне територіальне медичне об’єднання.

Термін: постійно

9. Здійснювати контроль за попередженням випадків залишення малолітніх дітей в умовах, небезпечних для їх здоров’я та життя, протидії випадкам насильства стосовно дітей у навчальних закладах усіх типів і форм власності.

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,

служба у справах дітей райдержадміністрації,

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Термін: постійно

10. Активізувати роботу щодо надання необхідних медичних і соціальних послуг сім’ям, у яких діти хворіють на онкологічні та онкогематологічні, інші складні та рідкісні форми захворювань, а також сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах через такі захворювання батьків або осіб, які їх замінюють.

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,

Термін: щопівроку до 5 числа наступного за звітним періодом

11. Здійснювати контроль за роботою територіальних відбіркових санаторно-курортних комісій щодо першочергового виділення путівок на санаторно-курортне лікування для дітей-сиріт, дітей з неповних сімей, дітей-інвалідів та дітей позбавлених батьківського піклування у випадках, коли такі путівки будуть виділені.

Дрогобицьке районне територіальне медичне об’єднання.

Термін: постійно

12. Здійснювати контроль за наданням інформації службі у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації про дітей, покинутих матерями у стаціонарних закладах охорони здоров’я.