» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 28 січня 2013 року №28

Розпорядження голови райдержадміністрації від 28 січня 2013 року №28

Автор: admin от 21-04-2013, 13:49
Про затвердження Положення  про   відділ   культури   і   туризму   Дрогобицької   районної    державної   адміністрації

Відповідно до ст.5 Закону України «Про місцеві  державні   адміністрації », постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної  адміністрації »:

1.Затвердити Положення  про   відділ   культури   і   туризму   Дрогобицької   районної   державної   адміністрації , що додається.

2.Керівнику  відділу   культури   і   туризму   Л .С. Антоник забезпечити  державну  реєстрацію Положення  про   відділ   культури   і   туризму   Дрогобицької   районної   державної   адміністрації .

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Г.А. Гайдук.

Голова М. П . ВИННИЦЬКИЙ

[attachment=37