» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2017 року №192

Розпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2017 року №192

Автор: admin2 от 6-07-2017, 17:03
 (голосів: 0)

Про відзначення 26-ї річниці

незалежності України

 

На виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 року №132/2017 “Про відзначення 26-ї річниці незалежності України”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 червня 2017 року № 530/0/5-17 “Про відзначення 26-ї річниці незалежності України”, з метою забезпечення належної підготовки та гідного відзначення у 2017 році 26-ї річниці проголошення незалежності України, утвердження у громадян патріотизму та гордості за свою державу, звитяги Українського народу в боротьбі за волю і незалежність:

1. Затвердити План заходів з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Голова В.А.Шутко

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження

голови райдержадміністрації

30 червня 2017 року № 192

 

 

План заходів

з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України

 

1.Забезпечити організацію та проведення церемонії урочистого підняття Державного Прапора України 23 серпня 2017 року.

 

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації,

відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністраціїТермін: 23 серпня 2017 року

2.Організувати та провести урочисте покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, в тому числі до місць поховань громадян, які загинули, виборюючи демократичний вибір та відстоюючи конституційні засади демократії, права і свободи людини під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року); учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, які полягли, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

 

Сільські, селищні головиТермін: 23 - 24 серпня 2017 року

 

3. Забезпечити вивішування Державного Прапора України на будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій на території району, художнє оформлення вулиць і площ населених пунктів району.

 

 

Сільські, селищні головиТермін: 23 - 24 серпня 2017 року

 

4. Вжити додаткових заходів із забезпечення благоустрою населених пунктів, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

 

Сільські, селищні головиТермін: серпень-вересень 2017 року

 

5. Забезпечити проведення в літніх оздоровчих таборах конкурсів дитячої патріотичної творчості (поезія, пісня, танок, театр, малюнок).

 

 

Відділ освіти райдержадміністраціїТермін: серпень 2017 року

6. Провести у населених пунктах району інформаційні, наукові, просвітницькі, культурні та інші заходи, присвячені історії здобуття Україною незалежності та 26-ій річниці незалежності, видатним історичним особистостям та сучасним діячам українського державотворення, які сприяють реалізації європейського вибору України, захисникам Батьківщини, які відстоюють суверенітет та територіальну цілісність України.

 

 

Відділ культури і туризму,

відділ освіти райдержадміністрації,

сільські, селищні головиТермін: вересень 2017 року

 

7.Забезпечити організацію та проведення на території району фізкультурно-оздоровчих та спортивних змагань, турнірів з нагоди 26-ї річниці незалежності України.

 

 

Структурний підрозділ з питань спорту райдержадміністраціїТермін: серпень 2017 року

 

8.Організувати тематичні книжкові, документальні і фотовиставки у бібліотеках району, присвячені 26-й річниці незалежності України.

 

 

Відділ культури і туризму райдержадміністраціїТермін: серпень 2017 року

9. Сприяти проведенню заходів з ініціативи громадськості, спрямованих на зміцнення громадської злагоди, єднання суспільства у справі розбудови держави, розвиток міжрегіональних зв’язків, популяризацію української культури, звичаїв і традицій Українського народу.

 

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації,

відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

 

Термін: серпень-вересень 2017 року

 

10.Забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів із підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України.

 

 

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

 

Термін: серпень-вересень 2017 року

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua