» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 14 липня 2017 року №210

Розпорядження районної державної адміністрації від 14 липня 2017 року №210

Автор: admin1 от 18-07-2017, 09:54

Про затвердження субвенції

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації  від  10 липня 2017 року № 616/0/5-17 “Про розподіл видатків на капітальне будівництво” :

1. Затвердити в районному бюджеті  субвенцію, виділену із спеціального фонду  бюджету розвитку обласного бюджету по коду 41030400  в сумі  500000 грн. на реконструкцію з добудовою загальноосвітньої школи в с.Ролів Дрогобицького району  Львівської області та спрямувати її відділу освіти райдержадміністрації по КПКВК 1016330 “Проведення невідкладних відновлюваних робіт, будівництво та реконструкція  загальноосвітніх навчальних закладів” КЕКВ 3210 “Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям) ”.

2.Відділу освіти райдержадміністрації (О.Хомишак) забезпечити цільове використання субвенційних коштів.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (М.Новаковська) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Мізерника І.Д.

Голова                                                                                                       В.А.Шутко