» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 14 липня 2017 року №211

Розпорядження районної державної адміністрації від 14 липня 2017 року №211

Автор: admin1 от 18-07-2017, 09:57

Про надання  дозволу

на розроблення детального

плану території

Розглянувши звернення Новокропивницької сільської ради № 02-12/134 від 06.07.2017р.  про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки, керуючись ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

1. Надати дозвіл на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки під розміщення кварталу для ведення садівництва в урочищі «Прикірне» (Новокропивницька сільська рада, за межами населеного пункту).

2.  Виступити замовником розроблення детального плану території,  вказаного в п.1 цього розпорядження  та  укласти  договір на  його розроблення з  суб’єктом господарювання, який  має ліцензію  на розроблення детальних планів території.

3.  Джерелом  фінансування розроблення детального плану території  визначити Новокропивницьку сільську раду.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.О.Скоропада.

Голова                                                                                                                  В.А.Шутко