» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 6 вересня 2017 року №298

Розпорядження районної державної адміністрації від 6 вересня 2017 року №298

Автор: admin2 от 11-09-2017, 15:38

Про призначення та виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям від 30 серпня 2017 року № 8, відповідно до Положення про комісію з розгляду заяв громадян щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 21 липня 2016 року № 179, керуючись п.10 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 250 “Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям” ( з наступними змінами та доповненнями):

1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити призначення та виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.Скоропада.

Голова В.А.Шутко