» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 6 вересня 2017 року №300

Розпорядження районної державної адміністрації від 6 вересня 2017 року №300

Автор: admin2 от 11-09-2017, 16:12

Про забезпечення включення

до Єдиного державного

автоматизованого реєстру

осіб, які мають право на пільги

Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива від 30 серпня 2017 року № 13, відповідно до Положення про комісію з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, керуючись п.2 Постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 117 "Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги":

1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформацію про Савчина Мирослава Мирославовича (с. Доброгостів), Гарбіча Івана Івановича (с.Опарі) як учасників бойових дій, за їх фактичним місцем проживання.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В. Скоропада.

Голова В.А. Шутко