» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 7 листопада 2013 року №325

Розпорядження голови райдержадміністрації від 7 листопада 2013 року №325

Автор: admin2 от 11-11-2013, 15:39
 (голосів: 0)

Про затвердження детального

плану території земельної ділянки

 

Відповідно до статей 16, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на виконання пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290, враховуючи результати громадських слухань щодо обговорення проекту детального плану території земельної ділянки на якій розташована нерухомість, що знаходиться у власності ТОВ «Інструментальний центр», гр. Андрійчика В.Ф. та розташована на території Рихтицької сільської ради (за межами населеного пункту), для обслуговування центру оптової торгівлі залізними виробами, водопровідним та опалювальним устаткуванням :

 

1. Затвердити детальний план території земельної ділянки на якій розташована нерухомість, що знаходиться у власності ТОВ «Інструментальний центр», гр. Андрійчика Віталія Федоровича та розташованої на території Рихтицької сільської ради (за межами населеного пункту) для обслуговування центру оптової торгівлі залізними виробами, водопровідним та опалювальним устаткуванням.

2. Вважати цей детальний план території зміною та уточненням діючої містобудівної документації району у межах його розробки.

3. Відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації (Я.Петльович) врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови С.В.РУДНИЦЬКИЙ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua