» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 7 листопада 2013 року №326

Розпорядження голови райдержадміністрації від 7 листопада 2013 року №326

Автор: admin2 от 11-11-2013, 15:43

Про надання дозволу

на розроблення детального

плану території

Розглянувши заяву гр. Качкинович Любові Степанівни про надання дозволу на розробку детального плану території під годівлю, забій та переробку сировини тваринного походження, керуючись ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

1. Надати дозвіл на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території на землях Болехівської сільської ради Дрогобицького району Львівської області (за межами населеного пункту) під годівлю, забій та переробку сировини тваринного походження.

2. Виступити замовником розроблення детального плану території, вказаного в п.1 цього розпорядження та укласти договір на його розроблення з суб’єктом господарювання, який має ліцензію на розроблення детальних планів території.

3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити гр. Качкинович Любов Степанівну.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови С.В. РУДНИЦЬКИЙ