» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 19 січня 2018 року №19

Розпорядження районної державної адміністрації від 19 січня 2018 року №19

Автор: admin1 от 24-01-2018, 09:47

Про внесення змін до

розпорядження голови

від 12 січня 2017 року №3

У зв’язку з кадровими змінами, що відбулися в райдержадміністрації, на часткову зміну п.1 розпорядження голови райдержадміністрації від 12 січня 2017 року № 3 «Про робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення»:

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 12 січня 2017 року №3, затвердивши новий посадовий склад робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (додається).

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В. О. Скоропада.

Голова                                                                                                        В. А. Шутко

Розпорядження  голови

19 січня 2018 року     № 19

СКЛАД