» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 1 березня 2018 року №123

Розпорядження районної державної адміністрації від 1 березня 2018 року №123

Автор: admin1 от 5-03-2018, 15:51

Про проведення першого туру

щорічного Всеукраїнського конкурсу

“Кращий державний службовець”

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня   2007 року № 1152 “Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, наказу Національного агентства України з питань державної служби від 21 лютого 2018 року № 49 “Методичні рекомендації щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, та з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців:

1.Провести перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у 2018 році серед державних службовців апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

2.Затвердити:

2.1.Положення про організаційний комітет з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” (далі – Положення),  що додається.

2.2.Склад організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” (далі – організаційний комітет) згідно з додатком 1.

3.Затвердити Календарний план проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Дрогобицької райдержадміністрації у 2018 році  згідно з додатком 2.

4.Витрати на організацію та проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» здійснювати за рахунок кошторисних призначень апарату райдержадміністрації та структурних підрозділів райдержадміністрації, передбачених на відповідний рік.

5.Визнати таким, що втратив чинність пункт 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 2 березня 2017 року № 49 “Про проведення щорічного конкурсу “Кращий державний службовець” Дрогобицької райдержадміністрації”.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Щербу Р.М.

Голова                                                                                                        В.А.Шутко

до розпорядження голови

1 березня 2018 року № 123

С К Л А Д