» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 20 листопада 2013 року №342

Розпорядження голови райдержадміністрації від 20 листопада 2013 року №342

Автор: admin2 от 26-11-2013, 09:53

Про уточнення субвенцій

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 6 листопада 2013 року № 785/0/5-13 „Про перерозподіл субвенцій з державного бюджету між місцевими бюджетами” :

1. Зменшити в районному бюджеті обсяг субвенцій з державного бюджету в загальній сумі 128400 грн., з них на: надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 112900 грн., надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу – 15500 грн., відповідно зменшити бюджетні призначення управлінню праці та соцзахисту населення райдержадміністрації по:

- КФК 090201 „ Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, на житлово-комунальні послуги  ” КЕКВ 2730 „Інші виплати населенню” – 112900 грн.;

- КФКВ 090202 “ Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань на придбання твердого палива та скрапленого газу  ” КЕКВ 2730 “Інші виплати населенню” – 15500 грн.

2. Затвердити в районному бюджеті субвенцію з державного бюджету на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг в сумі 5000 грн., відповідно збільшити бюджетні призначення управлінню праці та соцзахисту населення райдержадміністрації по КФК 090214 “ Пільги окремим категоріям громадян з послуг зв'язку ” КЕКВ 2730 „Інші виплати населенню”.

3. Зменшити бюджетні призначення по місцевому бюджету управлінню праці та соцзахисту населення райдержадміністрації по КФК 090203 “ Інші пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами  ” КЕКВ 2730 „Інші виплати населенню” на суму 160 грн. та збільшити їх на цю ж суму по КФК 090214 “ Пільги окремим категоріям громадян з послуг зв'язку ” КЕКВ 2730 „Інші виплати населенню”.

4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації С.Рудницького.

Голова М.П.ВИННИЦЬКИЙ