» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 20 листопада 2013 року №343

Розпорядження голови райдержадміністрації від 20 листопада 2013 року №343

Автор: admin2 от 26-11-2013, 09:57

Про затвердження Положення

про службу у справах дітей Дрогобицької

районної державної адміністрації

Відповідно до Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації»:

1. Затвердити Положення про службу у справах дітей Дрогобицької районної державної адміністрації у новій редакції, що додається.

2. Керівнику служби у справах дітей Дрогобицької районної державної адміністрації О. А. Солтис забезпечити державну реєстрацію Положення.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 21січня 2013 року № 18 «Про затвердження Положення про службу у справах дітей Дрогобицької районної державної адміністрації».

4. Контроль за виконання розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації О.І. Філіпенка.

Голова М.П. ВИННИЦЬКИЙ

polozhennya.doc [ b] (завантажень: 10)