» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 22 листопада 2013 року №346

Розпорядження голови райдержадміністрації від 22 листопада 2013 року №346

Автор: admin2 от 26-11-2013, 10:13

Про заходи з підготовки та відзначення

в районі Міжнародного дня інвалідів

На виконання Указу Президента України від 27 листопада 1993 року № 566/93 Про Міжнародний день інвалідів в Україні та з метою забезпечення відзначення в районі Міжнародного дня інвалідів:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення в районі Міжнародного дня інвалідів (далі – план заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, установам та організаціям забезпечити виконання плану заходів та подати інформацію про стан виконання управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації до 3 грудня 2013 року.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) узагальнену інформацію про стан виконання плану заходів подати Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації до 5 грудня 2013 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації О. Філіпенка.

Голова М. П. ВИННИЦЬКИЙ

Розпорядження голови районної

22 листопада 2013 року

ПЛАН ЗАХОДІВ

з підготовки та відзначення в районі Міжнародного дня інвалідів

1. Підготувати та організувати поїздку делегації району для відзначення Міжнародного дня інвалідів в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької.

28 листопада 2013 року Управління праці та соціального захисту

населення райдержадміністрації

1. Організувати широке висвітлення в засобах масової інформації заходів щодо підготовки та відзначення в районі Міжнародного дня інвалідів.

листопад -грудень Сектор з питань інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

райдержадміністрації

1. Спільно з виконкомами сільських (селищних) рад забезпечити своєчасне надання передбачених законодавством пільг.

протягом року Управління праці та соціального захисту

Сільські (селищні) ради

1. Звернутись до керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, благодійних організацій з проханням надати матеріальну допомогу інвалідам району.

обслуговування (надання соціальних послуг)

Районний центр соціальних служб для сімї,

дітей та молоді

1. Провести обстеження умов проживання інвалідів та надати їм матеріальну допомогу.

Районний центр соціальних служб для сім ї,

населення райдержадміністрації

1. Забезпечити контроль за своєчасним забезпеченням інвалідів засобами пересування, протезно – ортопедичними виробами та санаторно-курортними путівками.

постійно Управління праці та соціального захисту

населення райдержадміністрації

1. Провести міні-ярмарки вакансій для людей з обмеженими фізичними можливостями, сприяти зайнятості та залученню їх до громадських робіт.

протягом року Міськрайонний центр зайнятості

Районний центр соціальних служб для сім ї,

дітей та молоді

1. Надавати інформаційно-роз’яснювальні послуги для інвалідів з висвітленням проблематики, пов’язаної з захистом прав цієї категорії громадян.

постійно Районний центр соціальних служб для сім’ ї,

Управління Пенсійного фонду України у

м.Дрогобичі та Дрогобицькому районі

1. Внести в плани виховної роботи загальноосвітніх шкіл району заходи, що матимуть на меті виховання шанобливого та гуманного ставлення учнівської молоді до громадян з числа інвалідів різних категорій.

постійно Управління з питань освіти, молоді та спорту

райдержадміністрації

1. Сприяти забезпеченню в поліклінічних відділеннях щорічного профілактичного медогляду інвалідів для своєчасного лікування, профілактики хронічних захворювань та виявлення осіб, які потребують медико-соціальної допомоги.

постійно ДРТМО

1. Проводити консультативно-розяснювальну роботу серед осіб з інвалідністю щодо їх пенсійного забезпечення та соціального захисту.

постійно Управління Пенсійного фонду України у

м.Дрогобичі та Дрогобицькому районі

населення райдержадміністрації

1. Звернутись до релігійних організацій напередодні Міжнародного дня інвалідів з метою проведення богослужіння за здоровя осіб з інвалідністю.

листопад Сектор з питань інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю апарату

райдержадміністрації

1. Організувати та провести в територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян заходи спрямовані на конкретну допомогу інвалідам.